Výklad karet - Salon NATANAEL - Silvie Polachová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Výklad karet

Výklad karet

Zájem o duchovní nauky se u mne poprvé objevil již v období dospívání. Zabývala jsem se studiem literatury navazující na křesťanství, východní filozofii a podobně. Začala jsem se zajímat o andělskou terapii s kartami, a brzy na to jsem se pak seznámila s tarotem.


Život nás někdy zavede na křižovatku osudu a my najednou nevíme, kterou cestou vykročit dál. Rádi bychom si vybrali tu správnou. Ale jak jí určit? Která je ta správná? Upřímně správná cesta neexistuje. Existuje jen cesta lepší, lehčí, horší, nebo těžší. V konečném důsledku nás ale jakákoli cesta zavede zpět k sobě. K lásce k sobě, k lásce k životu a k vnitřnímu světlu, kterému říkáme bůh, vesmír, stvořitel…


V dnešní době je spoustu vykládacích způsobů a pomůcek odhalující budoucnost. Mají jedno společné: Pomocí naladit člověka na správné vibrace energií a informací, a poté odhalit cestu, která se před ním rozprostírá, pokud bude zastávat tu samou životní linii, jako v době, kdy se na svou budoucnost ptá.

U výkladu karet má každá karta specifický význam, jak kladný tak i záporný. S každou kartou můžeme meditovat a můžeme i léčit různé úrovně vašeho života - minulost, přítomnost, budoucnost. Velmi mnoho informací o sobě a své momentální situaci se můžete dozvědět i z jedné vytažené karty.
Vykládací karty nám tedy pomáhají odhalit kromě budoucnosti i oblasti, které nejsou v rovnováze, a mohou nám je pomoci opět zharmonizovat a uzdravit.

Tarot ztělesňuje v symbolech skutečnost, případně představu o ní, která je posléze vědomě naplněna. Pokud symbol, kterým k nám tarot promlouvá, zprostředkuje i pochopení, podařilo se nám propojit vnitřní svět s vnějším a dát tomu spojení fyzickou formu.

Symboly tarotu mohou být cenným pomocníkem ve snaze o zvýšení sebepoznání. Nabízejí poněkud jiný pohled na situaci a mohou inspirovat k řešení aktuálních problémů. Symbolika tarotu může ovlivnit úrovně psychiky, které jsou logické argumentaci a čistému rozumu nepřípustné.

Duše sídlí tam, kde se setkává vnější a vnitřní svět….

S jejich pomocí se dozvíte něco více o sobě, o tom jak o Vás smýšlí druzí, o minulosti, současnosti i budoucnosti. Karetní výklad Vám napoví, zda ho budete respektovat, či raději půjdete svou cestou (rozumu, intuice…) je jen na Vás.

Karty vykládám pouze osobám starším 18 let. Před výkladem karet je dobré se zkoncentrovat a připravit si otázky, na které chcete znát odpověď. S formulací otázek na Vaše téma Vám pomohu (je velmi duležité položit otázku správně).

Pokud máte o výklad kartet zájem, je nutné se na výklad objednat telefonicky, nebo přes e-mail. Na výklad je nejlepší osobní kontakt.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky