Detoxikace - Salon NATANAEL - Silvie Polachová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Detoxikace

Detoxikace

Detoxikace organismu s pomocí přístroje Mary Staggs

Terapie přístrojem Mary Staggs Detox probíhá tak, že zákazník ponoří nohy do nádoby s teplou mírně slanou vodou,ve které se pomocí dvou spirál, jenž jsou umístněny v ionizační mřížce, vytvoří  bioenergetické pole o určitých hodnotách, které optimálně stimulují lidský organismus a buňky. Následně je prostřednictvím nohou a krve, která jimi prochází, tento bioenergetický impuls rozváděn a šířen do celého těla, kde aktivuje naše samoléčebné schopnosti, posiluje imunitu, orgány, tkáně a celkově harmonizuje naše tělo.
Při této stimulaci dochází k značnému zlepšení již zmiňované mikrocirkulace krve, s jejíž pomocí se začne naše tělo intenzivně zbavovat odpadních látek a toxinů. Přístroj Mary Staggs Detox uvádí tělo do optimální bioenergetické rovnováhy, díky níž se začne efektivně čistit a detoxikovat samo a to naprosto přirozenými cestami.


V neposlední řadě jsou také stimulovány akupunkturní body, akupresurní body a reflexní plošky, jenž se hojně nacházejí na našich chodidlech.
Je třeba si uvědomit, že lidská chodidla mají obrovskou spoustu pórů, nervových zakončení a reflexních bodů. Určité body na chodidlech odpovídají jistým orgánům a systémům v těle, jejichž stimulací lze tyto systémy a orgány posilovat a léčit. Na tomto principu je založena i reflexní terapie a tradiční čínská medicína.


Přístroj Mary Staggs Detox vrací buňkám našeho těla jejich optimální energetický potenciál, výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve a posiluje funkce jednotlivých orgánů a systémů těla.  Pravidelným používáním přístroje předcházíme nádorovým onemocněním.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky