Kosmetika k masážím - Salon NATANAEL - Silvie Polachová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kosmetika k masážím

Masáže

Účelem masáže je vyvolat celkovou stimulaci nebo uvolnění, provést lokální terapii a uzdravovat prostřednictvím nervů, reflexů či meridiánů. Při masáži totiž pronikají aplikované éterické oleje pokožkou a následně se rozptylují po těle za pomocí krve, lymfy, mimobuněčných tekutin a tkání. Jako příhodné nosiče těchto éterických olejů můžeme použít olej ze sladkých mandlí, avokáda či z pšeničných klíčků, případně olej sojový nebo slunečnicový. Je nanejvýš vhodné kombinovat tyto esence s kvalitními krémy s obsahem léčivých rostlin, abychom terapeutický účinek zesílili.

K masážím používám zdravotní švýcarskou kosmetiku a skrze přírodní bio kosmetiku .

Používané masážní oleje

Citronový olej - citronový olej se získává lisováním kůry čerstvých plodů a je charakteristický lehkou a podmanivě svěží vůní. Navzdory tomu získaná esence projevuje mocné antiseptické a antibakteriální účinky, povzbuzuje imunitní systém, podporuje trávení a celkově stimuluje organismus.


Eukalyptový olej -  eucalyptus globulus, nazývaný též blahovičník, patří k největším a nejužitečnějším stromům naší planety. Přezdívá se mu dobrá síla, která dává. Jeho největší předností je silné antiseptické působení, odnímání horkosti a celková stimulace organismu. Tiší bolest, hojí rány, poskytuje úlevu kloubům i vyčerpané mysli. K masáži se hlavně používá při bolestech či křečích svalů chladí, uvolňuje a odplavuje bolest.


Levandulový olej - univerzální účinky této fialově kvetoucí byliny sahají od podpory imunity organismu a horních cest dýchacích, přes dezinfekci a harmonizaci vnitřních orgánů až po zklidňující účinek na unavené tělo i duši.


Olej z 31 léčivých bylin - olej 31 ohromuje silou i univerzálnosti použití, neboť najde široké uplatnění jak při úlevě od akutních obtíží, tak při dlouhodobé a promyšlené prevenci. Na masáž je vhodný, když je tělo unavené a potřebuje se rychle stimulovat. Také je dobrý k prokrvení a celkovému povzbuzení.


Pomerančový olej - olej se získává lisováním kůry čerstvých plodů a okamžitě si vás podmaní hřejivou, svěží a příjemně sladkou vůní, která pohladí tělo i duši. Olej harmonizuje a posiluje imunitní systém a nesmírně blahodárně působí na naše nervy. K masáži je vhodný pro regulaci krevního tlaku, uklidnění srdce a stabilizací tepu.

Jsou ještě další skvělé esence olejů kosmetiky Just, se kterými Vás ráda seznámím blíže při masáži.

Přírodní bio oleje  

Mají čistě přírodní původ, jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což je zárukou špičkové kvality. Jsou harmonickou a účinnou kombinací olejů lisovaných za studena, bio olejů a esenciálních olejů. Obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě a dovedou tyto cenné látky maximální míře předat našemu tělu.


Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíc odpovídá složení tuků našeho těla. Výborně se vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty.


Jsou vhodné pro všechny typy pokožky, nevyvolávají elergické reakce, nedráždí pokožku.

Zásadně neobsahují minerální (paraffinum, liquidum) ani rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva.

Lisování za studena je nejstarší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin. V takto vyrobeném oleji zůstává maximum cenných látek v přirozeném stavu, tak jak je dokáže lidské tělo nejlépe zužitkovat.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky