Čokoládová masáž - Salon NATANAEL - Silvie Polachová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Čokoládová masáž

Masáže

Čokoládové masáže jsou pokušením pro všechny, kteří vyhledávají luxus a báječnou relaxaci v jednom. Tato zkrášlovací procedura se zakládá na využití výjimečných vlastností čokolády, které byly známy již před dvěma tisíci lety. Lidé ji používali jako zdroj dobré nálady a prostředek k omlazení pokožky. Dnes nadto víme, že čokoláda patří do skupiny antioxidantů a kakao v ní obsažené zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Čím vyšší podíl kakaa čokoláda obsahuje, nejlépe 80 % a více, tím lépe. Podle některých vědeckých studií má dokonce schopnost snižovat riziko vzniku rakoviny kůže, v každém případě však výrazně působí proti stárnutí.

Čokoládové masáže a po ní následující zábaly jsou skvělým zážitkem pro všechny milovníky čokolády a dokonalé péče o tělo. Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží vzhled pokožky. Je vhodná zejména pro ženy, jež trápí celulitida či strie a jiné nerovnosti pokožky, které účinně vyhlazuje. Neopomenutelný přínos masáže je také detoxikace celého těla díky vitamínům, aminokyselinám a minerálům vstřebávajících se z čokolády přes pokožku. Zázračná moc čokolády se projevuje navíc:

  • zlepšením nálady a antistresovým působením, což je způsobeno uvolňováním endorfinu a serotoninu v mozku, takzvaných hormonů štěstí

  • hořčík v čokoládě ovlivňuje bolesti hlavy, soustředění, správnou činnost nervů, působí proti stresu a zánětům

  • flavonoidy, antioxidační látky v čokoládě, zpevňují a regenerují cévy, čímž omezují vznik srdečních onemocnění

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky