Masáž Hot Stones - Salon NATANAEL - Silvie Polachová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Masáž Hot Stones

Masáže

Kořeny této masáže sahají 4000 let zpět. Již v této době se vědělo o účinku lávových a jiných drahých kamenů. Horké kameny znali již američtí indiáni, hojně se používaly v Indii, Egyptě, Mezopotámii, Tibetu, Číně a na Havaji.


Dopřejte si životní energii a sílu.
Zklidňuje duši, podporuje uvolnění, uleví od stresů a dodá Vám pocit radosti.
Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a uvolnění organismu. Jde o aktivní masáž, kterou se masírují všechny svaly na těle, nejde jen o položení kamenů po těle. Je to starobylá léčebná procedura. Kameny jsou používané pro svou schopnost pomáhat léčit - odebírá negativní energii, odstraňuje bolesti, stimuluje akupresurní body. Tato neobyčejná metoda pomáhá harmonizovat tělo na všech úrovních.
Lávové kameny jsou schopné svou vibrací a energií nás energicky dobít a harmonizovat.

 

Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otevírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus.
Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích.

Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon.

Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi KRÁLOVNY masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Je vhodná při únavě, podrážděnosti, vyčerpanosti. Právě horké kameny dokážou povzbudit činnost orgánů.

Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje očistný proces detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky